Wakacje 2018 spędź na obozie z harcerzami, aktywnie i bezpiecznie! Od wielu lat organizujemy wypoczynek letni dla dzieci
i młodzieży na terenie całego kraju, a dodatkowo odwiedzamy też naszych zagranicznych sąsiadów.

Nasza kadra to instruktorzy Związku Harcerstwa Polskiego, którzy prowadzą pracę śródroczną drużyn harcerskich i gromad zuchowych na terenie Olsztyna.

ZUCHY (6-9 lat)                                                 1-10 lipca 2018                                        640 PLN *

HARCERZE (10-18 lat)                                       1-14 lipca 2018                                 790 PLN * + 12 EUR **

* przy wpłacie składki zadaniowej do 31 marca 2018. Po tym terminie cena wzrasta o 100 PLN
** na bilety wstępu do aquaparku w Druskiennikach

Harcerska Baza Obozowa „Przerwanki” nad jeziorem Gołdopiwo (15 km od Węgorzewa, 20 km od Giżycka)

Program:

• wycieczka autokarowa, wycieczki piesze
  • gry terenowe, podchody i gry nocne
  • INO oraz inne gry na orientację w terenie
  • gry tematyczno-przygodowe
  • zajęcia sportowo-rekreacyjne
  • kąpiele w jeziorze
  • festiwal piosenki
  • ogniska i śpiewanki
  • dni tematyczne
  • a także wiele innych atrakcji.

Nasza kadra zadba, aby wszyscy spędzili ten czas aktywnie, w końcu to obóz w lesie nad jeziorem!