Obóz 6. Szczepu

ZUCHY (6-9 lat)                                                   1-7 lipca 2018                                        720 PLN *

HARCERZE (10-18 lat)                                       1-12 lipca 2018                                      900 PLN *

* przy wpłacie składki zadaniowej do 6 maja 2019. Po tym terminie cena wzrasta o 100 PLN

Harcerska Baza Letnia „Jaworze Nałęże” w dolinie Jesionki (k. Bielsko-Białej)

Nasza kadra zadba, aby wszyscy spędzili ten czas aktywnie, w końcu to obóz w lesie w górach!