Stopień, Imię i nazwisko Funkcja
Hm. Lech Dobradin Przewodniczący Chorągwianej Komisji Rewizyjnej
Hm. Jakub Zięty Komendant Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej
Hm. Joanna Paszkowska (Bieńkowska) Członek zespołu Zagranicznego GK
Hm. Robert Zienkiewicz Przewodniczący Komisji Stopni Instruktorskich
Hm. Marcin Jeleniewski Zastępca Przewodniczącego KSI

Zastępca Przewodniczącego ChKR

Hm. Marcin Wójcik Członek KSI, Członek KR
Hm. Wojciech Franusz Instruktor hufca
Hm. Bogusława Trepanowska Instruktor hufca
Phm. Mariusz Bółkowski Skarbnik Hufca
Phm. Marta Jeleniewska (Mączyńska) Zastępca Komendanta Hufca, Komendant szczepu
Phm. Monika Olber Członek Komendy Hufca, Członek KSI
Phm. Marek Pacholec Przewodniczący KR, Członek KSI
Phm. Rafał Paszkowski Członek Komisji Rewizyjnej
Phm. Agnieszka Sadowska Komendant Szczepu, Drużynowa
Phm. Anna Kobza Instruktor hufca
Phm. Urszula Kamińska (Glinka) Instruktor hufca
Phm. Justyna Sztychmiller (Nurkiewicz) Instruktor hufca
Phm. Rafał Myszka Instruktor hufca
Phm. Radosław Glinka Instruktor hufca
Phm. Magdalena Zielińska Instruktor hufca
Phm. Wojciech Olszewski Instruktor hufca
Pwd. Aleksandra Laskowska Komendant hufca
Pwd. Kamila Janczewska Zastępca komendanta hufca
Pwd. Karolina Łukasik Szef Biura Hufca, Komendant szczepu
Pwd. Maja Kuleszo Członek komendy hufca
Pwd. Rafał Śliwiak Zastępca Przewodniczącego KR
Pwd. Józef Walczak-Wójciak Kwatermistrz hufca
Pwd. Magdalena Kalisiak Administrator Lokalny Hufca, przyboczna
Pwd. Jarosław Polewacz Zastępca komendanta szczepu
Pwd. Justyna Brzozowska Zastępca komendanta szczepu
Pwd. Kamila Brzozowska Zastępca komendanta szczepu
Pwd. Anna Konstantynowicz Zastępca komendanta szczepu
Pwd. Maciej Bielas Kwatermistrz szczepu, przyboczny
Pwd. Anna Szydlik Drużynowa
Pwd. Magdalena Syska Drużynowa
Pwd. Anna Worobel Drużynowa
Pwd  Zuzanna Klamra Drużynowa
Pwd  Dominika Marek Drużynowa
Pwd. Anna Kozłowska Drużynowa
Pwd. Paula Leźnicka Drużynowa
Pwd  Aleksandra Głodkowska Drużynowa
Pwd. Paulina Ciechanowska Drużynowa
Pwd. Magdalena Świderska Instruktor hufca
Pwd. Karolina Wiesiołek Instruktor hufca         
Pwd. Aleksandra Bielska Instruktor hufca
Pwd. Olga Borowska Instruktor hufca
Pwd. Paulina Kurowska Instruktor hufca
Pwd. Justyna Sankowska Instruktor hufca
Pwd. Marta Izdebska Instruktor hufca
Pwd. Marek Marciniak Instruktor hufca
Pwd. Józef Rogowski Instruktor hufca
Pwd. Marcin Karpowski Instruktor hufca
Pwd. Dorota Bogacz Instruktor hufca
Pwd. Adrianna Nietubyć Instruktor hufca
Pwd. Agnieszka Hincmann Instruktor hufca
Pwd. Michał Pietrzyk Instruktor hufca
Pwd. Zuzanna Bartelik Instruktor hufca
Pwd. Kacper Kuniec Instruktor hufca
Pwd. Natalia Kogut Instruktor hufca
Pwd. Wioleta Paczkowska Instruktor hufca
Pwd. Agata Stryjewska Instruktor hufca