1 Olsztyńska Gromada Zuchowa „Księżycowe Duszki” zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-10 lat do przeżycia wspaniałej przygody wraz z Muniem Strażnikiem Księżyca.

Jeśli przyjdziesz na zbiórkę, na pewno nas rozpoznasz po błękitno-chabrowych chustach, ale i wielkich uśmiechach, bo u nas zawsze jest wesoło i świetnie się bawimy!

Nasza gromada działa przy 21 Olsztyńskim Szczepie Drużyn Harcerskich i Zuchowych „Szarpie” i współpracuje z 1 Olsztyńską Wielopoziomową Drużyną Harcerską „Szarpie Spectrum” im. Macieja Dawidowskiego.  Na zbiórkach nie tylko fantastycznie spędzamy czas, ale też wiele uczymy się poprzez zabawę pod czujnym okiem zawsze uśmiechniętej od ucha do ucha kadry 🙂

Chcesz nas poznać i przeżyć księżycową przygodę? Spotykamy się co tydzień w naszej zuchówce w Szkole Podstawowej nr 3. Nie może Cię zabraknąć!

Drużynowa: pwd. Paula Leźnicka

Kontakt: 698 322 690szarpiespectrum@zhp.net.pl ‎

Strona na Facebooku: ‎https://www.facebook.com/ksiezycowe/

Rejon działania: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu